בתור משרד האינטראקטיב המוביל במגזר החרדי, מקס דיגיטל ארגנה את ועידת הדיגיטל הראשון מסוגו במגזר החרדי, תחת הכותרת ליל שישי על טשולנט ודיגיטל. הועידה התקיימה בקמפוס TLV של גוגל בתל אביב. 

הוועידה ריכזה לראשונה את כלל משרדי הפרסום החרדים, מנהלי האתרים החרדים ואנשי תקשורת מובילים לשורת הרצאות ודיונים על ענף הדיגיטל החרדי - הרצאות שנמסרו על ידי נציגי חברות הדיגיטל מובילות.

הכותרת המרכזית של האירוע היא ללא ספק ההכרזה לראשונה על מדד האינטרנט החרדי.

מקס דיגיטל, בשיתוף עם חברת SimilarWeb, חברת ניטור אתרי אינטרנט בינלאומית, חשפו את דירוג 12 אתרי החדשות המובילים במגזר החרדי!

 

digital1
outbarin
google
ועידת הדיגיטל החרדי
similarweb
maxdigital
winsite

 

להורדה באיכות הדפסה לחץ כאן

 

0
ביקורים בחודש באתרים החרדיים!
ועידת הדיגיטל החרדי 2015
בתור משרד האינטראקטיב המוביל במגזר החרדי, מקס דיגיטל ארגנה את ועידת הדיגיטל הראשון מסוגו במגזר החרדי, תחת הכותרת ליל שישי על טשולנט ודיגיטל. הועידה התקיימה בקמפוס TLV של גוגל בתל אביב ב-14.5.2015 - ליל שישי, אור לכ"ו אייר תשע"ה. הוועידה ריכזה לראשונה את כלל משרדי הפרסום החרדים, מנהלי האתרים החרדים ואנשי תקשורת מובילים לשורת הרצאות ודיונים על ענף הדיגיטל החרדי - הרצאות שנמסרו על ידי נציגי חברות הדיגיטל מובילות. הכותרת המרכזית של האירוע היא ללא ספק ההכרזה לראשונה על מדד האינטרנט החרדי. מקס דיגיטל, בשיתוף עם חברת SimilarWeb, חברת ניטור אתרי אינטרנט בינלאומית, חשפו את דירוג 12 אתרי החדשות המובילים במגזר החרדי!